View all MARKET categories or search by PRODUCT

NON WOVEN

Non-woven materyaller hijyen ürünleri üretim endüstrilerinde örneğin bayan hijyen ürün üretimi, çocuk bezi ve yetişkin bezi üretiminin yanı sıra tıbbi ve cerrahi ürün imalatını da içeren geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Valco Melton’un bütün non-woven sistem çözümleri ve önemli piyasa prensiplerine uygun yedek parçaları bu endüstrideki bütün sıcak tutkal uygulamalarıyla bağlantılı, genişlik ve model olarak çok çeşitlilikte üretilmektedir. Araştırma ve geliştirmede sürmekte olan çalışmalar ile teknolojik gelişimimizi sürdürüyoruz. Her çözüm dikkatli bir şekilde yüksek performans ve son derece hassasiyet gerektiren hassas imalat süreçleri için tasarlanmıştır. Ekipman çözümlerimiz, bebek bezi, hijyenik ped, mendil ve diğer hijyenik ürünler gibi sağlık ürünleri yapımında kullanılması için geniş uygulama çeşitliliği sunar. Bu ürünler esnek aparat ve bant kaplamayla yapıştırıcı maliyetini azaltmak ve laminasyon için ürün kalitesini arttırmak için tasarlanmıştır.

Çoklu pompa düzenlemesi karmaşık uygulamalar için uygundur. Pozitif yer değiştirmeli dişli pompa sabit, aynı tutkal çıkışı ve değişken hızda motorlar içerir ve her özel uygulama için uyumlu oranı yönlendirir. Dişli pompa üniteleri birkaç boşaltma vanası, basit tek kademeli boşaltma vanasından ileri teknolojiye dayalı pnömatik boşaltım sistemlerine kadar çeşitli valf opsiyonları içerir. Piston pompa üniteleri de mevcuttur. Hangi ürün çözümünün sizin için doğru olduğuna karar vermek için, non-woven uzman mühendislerimizden biri ile iletişime geçebilirsiniz.

roller towel made of nonwoven fabric with tear-off fibers isolated over blue

Product selection

  • Sector:
  • Category:
  • Subcategory:

For more information, choose the main market category. You will  find the market sub-category that is specific to your needs.

OTOMOTIVE
ÇANTA ÜRETIMI
LAMINASYON
NON-WOVEN
PAKETLEME
BASKI
ÖZEL ÜRÜN MONTAJI
AHŞAP İŞÇILIĞI, PVC VE ALÜMINYUM

If you are unsure of the product solution you need,
or looking for a complete application system solution,
try searching by PRODUCT category:

ACCESSORIES
APPLICATORS
COATING STATIONS
MELT UNITS
MICRO-PROCESSOR BASED CONTROLS
SPECIALTY EQUIPMENT