View all MARKET categories or search by PRODUCT

PAKETLEME

Paketleme makineleri için tutkal dağıtım, ürünleri dağıtım deposunda, satış ve kullanımda, kolileme, şekillendirme, paletleme ve şişe etiketleme gibi geniş gereksinimlerde bile çevreler ya da korur. Valco Melton sıcak ve soğuk tutkal uygulamalarında, paketleme tutkal dağıtım ekipmanları ve sistemlerinde dünya lideridir. Basit elle tutkallama aplikatörlerinden, karmaşık mikro işlemci tarafından aktive edilen noktalama valfleri, çok çeşitli eritme tankları, otomatik besleme, pompa sistemleri, bağlantılı paketler ve kontroller ve uyumlu değiştirilebilir parçalara kadar, size sisteminizin gerektirdiği esnekliği sağlayacak özel olarak tasarlanmış eksiksiz ekipman seçimi sunuyoruz.

Valco Melton bütün yapılmış makineleri için eksiksiz üretime hazır sıcak veya soğuk tutkal dönüştürme kitleri geliştirdi. Bütün liste için, bilgi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

paketleme

Product selection

  • Categories:
  • Subcategories:

For more information, choose the main market category. You will  find the market sub-category that is specific to your needs.

OTOMOTIVE
ÇANTA ÜRETIMI
LAMINASYON
NON-WOVEN
PAKETLEME
BASKI
ÖZEL ÜRÜN MONTAJI
AHŞAP İŞÇILIĞI, PVC VE ALÜMINYUM

If you are unsure of the product solution you need,
or looking for a complete application system solution,
try searching by PRODUCT category:

ACCESSORIES
APPLICATORS
COATING STATIONS
MELT UNITS
MICRO-PROCESSOR BASED CONTROLS
SPECIALTY EQUIPMENT