View all MARKET categories or search by PRODUCT

LAMINASYON

Kaplama uygulamaları ile ilgili Valco Melton’un özel projelerle çalışarak elde ettiği bilgi, güven ve deneyimlere çok az şirket sahip olabilir. Kaplamayla ilgili kâğıt, folyo, film, köpük ve silikon kağıt gibi bir çok alt katman ve bant, etiket, ahşap işçiliği, laminasyon, otomotiv, nonvowen ve çeşitli kâğıt converting uygulamalarından oluşan bir çok sektörde sayısız katmanla çalışıyoruz. Sistemlerimiz 3 metre genişliğe kadar uygulama imkânı sağlıyor. Ekipman tek bir kaplama kalıbı olarak ya da bütün kaplama istasyonu olarak, güçlendirilmiş montaj bazı, yedek merdane ve destek sistemi içerir. Sıcak tutkala duyarlı slot kalıp püskürtme kaplama kafaları, en yüksek kalitede çelik aletler kullanılarak doğru sıcaklık dağılımını ve istikrarını sağlamak için üretilmiştir. Bu üretim çevrelerinde en çok talep edilen mutlak tekrarlanabilirlik sunar. Sıcak tutkala duyarlı kaplama kalıpları mikron hassasiyeti gerektiren farklı aralıklarda uygulamalar için, bant ve etiket üretimi, ses geçirmez köpük ya da nonvowen, halı tabanı ve laminasyon, 100 milimetreden başlayıp 3 metreye kadar uzanabilen genişlikte üretilebilir. Soğuk uygulanan materyallerin slot kalıp kaplaması çoğunlukla su bazlı, ve soğuk uygulanan PVA ve akrilik emülsiyon kaplamanın duyarlılığını garantiye alabilmesi için püskürtme kalıp seviyeleri paslanmaz çelik yapılmıştır. Genel kullanım için kaplama ağırlık gereksinimleri 10 g/m²’den 200 g/m²’ye kadar olmasına rağmen katman seçimi ve yapıştırıcı çeşidine göre daha alçak ve yüksek değerlere de ulaşılabilir. Cüzi kaplama ağırlığının artı eksi %5 toleransı sürekli olarak elde edilebilir. Çok çeşitli pompalar, filtreler, basınç düzenleyiciler ve elektronik model kontrolü ile kombinasyon halinde tüm hız ayarlarında sorunsuz çalışma ve tam kontrolü garanti ediyoruz. Tasarımdan uygulamaya, Valco Melton sistemleri ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek amacıyla tasarlanmıştır.

Yapıştırıcı dağıtım ve uygulamalarında sayısız uygulama ve 60 yılı aşkın sürecin verdiği tecrübeye sahibiz. Eğer size uygun üretim uygulamasını aşağıdaki listede bulamadıysanız, bizimle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

 

laminasyon

 

For more information, choose the main market category. You will  find the market sub-category that is specific to your needs.

OTOMOTIVE
ÇANTA ÜRETIMI
LAMINASYON
NON-WOVEN
PAKETLEME
BASKI
ÖZEL ÜRÜN MONTAJI
AHŞAP İŞÇILIĞI, PVC VE ALÜMINYUM

If you are unsure of the product solution you need,
or looking for a complete application system solution,
try searching by PRODUCT category:

ACCESSORIES
APPLICATORS
COATING STATIONS
MELT UNITS
MICRO-PROCESSOR BASED CONTROLS
SPECIALTY EQUIPMENT